Meny

Kalender

Desember
MTOTFLS
262728293012
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31123456

Aktiviteter

Ingen aktiviteter tilgjengelig for øyeblikket
SandefjordBueskyttere 2014-10-22 23:18:58

Styrets sammensetning 2018

Leder:                      Paul Andrè Hagen  

Kontakt:                        paul-andre@sandefjordbueskyttere.com                 

                                     Administrativ ledelse, arrangementskomite.   

 

Nestleder:               Morten Bøe

Kontakt:                        morten@sandefjordbueskyttere.com

                                    Treneransvarlig, sportslig ansvarlig.  

 

Styremedlem:       Johny Sandbæk                         

Kontakt:                      johny@sandefjordbueskyttere.com                         

                                  Kasserer, arrangementskoordinator, SVGS kontakt, politiattester. 

 

Styremedlem:       Laila Fevang      

Kontakt:                     laila@sandefjordbueskyttere.com

                                  Booking og stevnepåmelding,

 

Styremedlem:       Orsolya  Csakvari      

Kontakt:                     orsi@sandefjordbueskyttere.com

                                 Politiattester

 

Styremedlem:       Eiril Svendsen       

Kontakt:                     eiril@sandefjordbueskyttere.com

                                 Politiattester

 

Varamedlem:        Adele Andersen Eggen 

Kontakt:                     adele@sandefjordbueskyttere.com

 

Varamedlem:        Ragnar Jørgensen  

Kontakt:                     ragnar@sandefjordbueskyttere.com

 

Varamdlem:         Jarl Alexander Løkkebergøen      

Kontakt:                     jarl@sandefjordbueskyttere.com 

                         

 

Styret i Sandefjord Bueskyttere kan kontaktes samlet til :

                             Sandefjord Bueskyttere

 

Aktiviteter

16.12.2018
Hvalserien 16.12 PF 9.12

14:00 - 17:00

28.12.2018
Moss 28.12 PF 13.12

11:00 - 19:00

Kalender

Desember
MTOTFLS
262728293012
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31123456

Kalender

Desember
MTOTFLS
262728293012
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31123456