Meny

Kalender

April
MTOTFLS
2627282930311
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30123456

Aktiviteter

Ingen aktiviteter tilgjengelig for øyeblikket
Sandefjord Bueskyttere 2014-10-22 23:18:58

Styrets sammensetning 2018

Leder:                      Paul Andrè Hagen  

Kontakt:                        paul-andre@sandefjordbueskyttere.com                 

                                     Administrativ ledelse, arrangementskomite.   

 

Nestleder:               Morten Bøe

Kontakt:                        morten@sandefjordbueskyttere.com

                                    Treneransvarlig, sportslig ansvarlig.  

 

Styremedlem:       Johny Sandbæk                         

Kontakt:                      johny@sandefjordbueskyttere.com                         

                                  Kasserer, arrangementskoordinator, SVGS kontakt, politiattester. 

 

Styremedlem:       Laila Fevang      

Kontakt:                     laila@sandefjordbueskyttere.com

                                  Booking og stevnepåmelding,

 

Styremedlem:       Orsolya  Csakvari      

Kontakt:                     orsi@sandefjordbueskyttere.com

                                 Politiattester

 

Styremedlem:       Eiril Svendsen       

Kontakt:                     eiril@sandefjordbueskyttere.com

                                 Politiattester

 

Varamedlem:        Adele Andersen Eggen 

Kontakt:                     adele@sandefjordbueskyttere.com

 

Varamedlem:        Ragnar Jørgensen  

Kontakt:                     ragnar@sandefjordbueskyttere.com

 

Varamdlem:         Jarl Alexander Løkkebergøen      

Kontakt:                     jarl@sandefjordbueskyttere.com 

                         

 

Styret i Sandefjord Bueskyttere kan kontaktes samlet til :

                             Sandefjord Bueskyttere

 

Aktiviteter

10.05.2018
Himmelspretten Lillestrøm 10.05.2018 PF 02.05.2018

10:00 - 18:00

Leiraveien Lillestrøm

26.05.2018
Tønsberg 3D 26.05.2018 PF 18.05.2018

10:00 - 18:00

Nauen

02.06.2018
NM felt 02-03.06 PF 01.05

08:00 - 16:00

Klepp

29.06.2018
NUM Larvik 29.06-01.07, PF 14.05

00:00 - 00:00

Larvik

Kalender

April
MTOTFLS
2627282930311
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30123456

Kalender

April
MTOTFLS
2627282930311
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30123456