Meny

Kalender

Oktober
MTOTFLS
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234

Aktiviteter

Ingen aktiviteter tilgjengelig for øyeblikket
SandefjordBueskyttere 2014-10-22 23:18:58

Styrets sammensetning 2018

Leder:                      Paul Andrè Hagen  

Kontakt:                        paul-andre@sandefjordbueskyttere.com                 

                                     Administrativ ledelse, arrangementskomite.   

 

Nestleder:               Morten Bøe

Kontakt:                        morten@sandefjordbueskyttere.com

                                    Treneransvarlig, sportslig ansvarlig.  

 

Styremedlem:       Johny Sandbæk                         

Kontakt:                      johny@sandefjordbueskyttere.com                         

                                  Kasserer, arrangementskoordinator, SVGS kontakt, politiattester. 

 

Styremedlem:       Laila Fevang      

Kontakt:                     laila@sandefjordbueskyttere.com

                                  Booking og stevnepåmelding,

 

Styremedlem:       Orsolya  Csakvari      

Kontakt:                     orsi@sandefjordbueskyttere.com

                                 Politiattester

 

Styremedlem:       Eiril Svendsen       

Kontakt:                     eiril@sandefjordbueskyttere.com

                                 Politiattester

 

Varamedlem:        Adele Andersen Eggen 

Kontakt:                     adele@sandefjordbueskyttere.com

 

Varamedlem:        Ragnar Jørgensen  

Kontakt:                     ragnar@sandefjordbueskyttere.com

 

Varamdlem:         Jarl Alexander Løkkebergøen      

Kontakt:                     jarl@sandefjordbueskyttere.com 

                         

 

Styret i Sandefjord Bueskyttere kan kontaktes samlet til :

                             Sandefjord Bueskyttere

 

Aktiviteter

21.10.2018
Hvalserien 21.10 PF 14.10

08:00 - 19:00

24.10.2018
Kveldsstevne Moss 24.10 PF 19.10

11:00 - 18:00

27.10.2018
Bærum 27.10 PF 18.10

08:00 - 21:00

04.11.2018
Hvalserien 04.11 PF 28.10

06:00 - 16:00

10.11.2018
Kristiansand open 18m, 10.11 PF 22.10

14:00 - 18:00

11.11.2018
Kristiansand open 25m 11.11 PF 22.10

10:00 - 16:00

28.11.2018
Kveldsstevne Moss 28.11 PF 23.11

08:00 - 17:00

Kalender

Oktober
MTOTFLS
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234

Kalender

Oktober
MTOTFLS
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234