Meny

Kalender

Juli
MTOTFLS
2526272829301
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
303112345

Aktiviteter

16.08.2018
Hotell NM Skive

03:00 - 17:00

Fredrikstad

01.09.2018
Hotell NM 3D

00:00 - 00:00

røros

SandefjordBueskyttere 2014-10-22 23:18:58

Styrets sammensetning 2018

Leder:                      Paul Andrè Hagen  

Kontakt:                        paul-andre@sandefjordbueskyttere.com                 

                                     Administrativ ledelse, arrangementskomite.   

 

Nestleder:               Morten Bøe

Kontakt:                        morten@sandefjordbueskyttere.com

                                    Treneransvarlig, sportslig ansvarlig.  

 

Styremedlem:       Johny Sandbæk                         

Kontakt:                      johny@sandefjordbueskyttere.com                         

                                  Kasserer, arrangementskoordinator, SVGS kontakt, politiattester. 

 

Styremedlem:       Laila Fevang      

Kontakt:                     laila@sandefjordbueskyttere.com

                                  Booking og stevnepåmelding,

 

Styremedlem:       Orsolya  Csakvari      

Kontakt:                     orsi@sandefjordbueskyttere.com

                                 Politiattester

 

Styremedlem:       Eiril Svendsen       

Kontakt:                     eiril@sandefjordbueskyttere.com

                                 Politiattester

 

Varamedlem:        Adele Andersen Eggen 

Kontakt:                     adele@sandefjordbueskyttere.com

 

Varamedlem:        Ragnar Jørgensen  

Kontakt:                     ragnar@sandefjordbueskyttere.com

 

Varamdlem:         Jarl Alexander Løkkebergøen      

Kontakt:                     jarl@sandefjordbueskyttere.com 

                         

 

Styret i Sandefjord Bueskyttere kan kontaktes samlet til :

                             Sandefjord Bueskyttere

 

Aktiviteter

10.08.2018
NM Skive 10-12.08 PF 23.06

10:00 - 20:00

Fredrikstad

01.09.2018
NM 3D PF 30.07

07:00 - 20:00

røros

Kalender

Juli
MTOTFLS
2526272829301
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
303112345

Kalender

Juli
MTOTFLS
2526272829301
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
303112345