Meny

Kalender

Februar
MTOTFLS
28293031123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728123

Aktiviteter

Ingen aktiviteter tilgjengelig for øyeblikket
SandefjordBueskyttere 2014-10-22 23:18:58

Styrets sammensetning 2018

Leder:                      Paul Andrè Hagen  

Kontakt:                        paul-andre@sandefjordbueskyttere.com                 

                                     Administrativ ledelse, arrangementskomite.   

 

Nestleder:               Morten Bøe

Kontakt:                        morten@sandefjordbueskyttere.com

                                    Treneransvarlig, sportslig ansvarlig.  

 

Styremedlem:       Johny Sandbæk                         

Kontakt:                      johny@sandefjordbueskyttere.com                         

                                  Kasserer, arrangementskoordinator, SVGS kontakt, politiattester. 

 

Styremedlem:       Laila Fevang      

Kontakt:                     laila@sandefjordbueskyttere.com

                                  Booking og stevnepåmelding,

 

Styremedlem:       Orsolya  Csakvari      

Kontakt:                     orsi@sandefjordbueskyttere.com

                                 Politiattester

 

Styremedlem:       Eiril Svendsen       

Kontakt:                     eiril@sandefjordbueskyttere.com

                                 Politiattester

 

Varamedlem:        Adele Andersen Eggen 

Kontakt:                     adele@sandefjordbueskyttere.com

 

Varamedlem:        Ragnar Jørgensen  

Kontakt:                     ragnar@sandefjordbueskyttere.com

 

Varamdlem:         Jarl Alexander Løkkebergøen      

Kontakt:                     jarl@sandefjordbueskyttere.com 

                         

 

Styret i Sandefjord Bueskyttere kan kontaktes samlet til :

                             Sandefjord Bueskyttere

 

Aktiviteter

27.02.2019
Moss 27/02 PF 23/02

12:00 - 14:00

03.03.2019
Hvalserien 3/3 PF 24/2

12:00 - 18:00

09.03.2019
Tønsberg 9/3 PF 2/3

10:00 - 20:00

17.03.2019
Hvalserien 17/3 PF 10/3

08:00 - 19:00

20.03.2019
Moss 20/3 PF 16/3

11:00 - 19:00

31.03.2019
Hvalserien finale 31/3 PF 24/3

09:00 - 17:00

04.04.2019
Hotell NM Førde PF 4/3

14:00 - 19:00

05.04.2019
Buss til NM PF 4/3

00:00 - 15:00

05.04.2019
NM Innendørs PF 28.02

00:00 - 17:00

Kalender

Februar
MTOTFLS
28293031123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728123

Kalender

Februar
MTOTFLS
28293031123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728123