Meny

Kalender

November
MTOTFLS
28293031123
45678910
11121314151617
18192021222324
2526272829301

Aktiviteter

24.11.2019
HvalSerien 24.11.2019 PF 22.11.2019 - For Sandefjord Bueskyttere

10:00 - 16:00

Sandefjord Bueskytterhall

SandefjordBueskyttere 2019-03-23 12:10:44

Styret sandefjord Bueskyttere 2019

Styret i Sandefjord Bueskyttere slik de ble valgt på årsmøtet 13 mars 2019

Leder:                     Frank Westby     

frank@sandefjordbueskyttere.com  

 

Nestleder:              Steinar Gaasholt

steinar@sandefjordbueskyttere.com

 

Styremedlemer:     Brigitte Brueland

brigitte@sandefjordbueskyttere.com

 

                             

 

 

                          

 

 

                                Johny Sandbæk

johny@sandefjordbueskyttere.com

 

Varamedlemmer:    Stig Gøran Berget

stig@sandefjordbueskyttere.com

 

                                Eiril Svendsen

eiril@sandefjordbueskyttere.com

 

                              

Aktiviteter

23.11.2019
Tønsberghallen - November stevne 23.10.2019 lørdag PF: 17.11.2019

10:00 - 16:00

Tønsberg Idrettshall

29.11.2019
Ungdomssamling 2019 Påmeldingsfrist 31.10.2019 klokka 20:00

00:00 - 14:00

Skien Fritidspark

Kalender

November
MTOTFLS
28293031123
45678910
11121314151617
18192021222324
2526272829301

Kalender

November
MTOTFLS
28293031123
45678910
11121314151617
18192021222324
2526272829301