Meny

Kalender

Juni
MTOTFLS
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293012345

Aktiviteter

Ingen aktiviteter tilgjengelig for øyeblikket
SandefjordBueskyttere 2019-03-23 12:10:44

Styret sandefjord Bueskyttere 2019

Styret i Sandefjord Bueskyttere slik de ble valgt på årsmøtet 13 mars 2019

Leder:                     Frank Westby     

frank@sandefjordbueskyttere.com  

 

Nestleder:              Steinar Gaasholt

steinar@sandefjordbueskyttere.com

 

Styremedlemer:     Brigitte Brueland

brigitte@sandefjordbueskyttere.com

 

                             

 

 

                          

 

 

                                Johny Sandbæk

johny@sandefjordbueskyttere.com

 

Varamedlemmer:    Stig Gøran Berget

stig@sandefjordbueskyttere.com

 

                                Eiril Svendsen

eiril@sandefjordbueskyttere.com

 

                              

Aktiviteter

13.06.2020
Drammen 3D sommerstevne 13.06.2020 - 14.06.2020 PF: 04.06.2020 20:00

09:30 - 16:00

Lerpeveien 310, Drammen

Kalender

Juni
MTOTFLS
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293012345

Kalender

Juni
MTOTFLS
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293012345