Meny

Kalender

Januar
MTOTFLS
303112345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112

Aktiviteter

02.02.2020
HvalSerien 02.02.2020 PF 31.01.2020 - For Sandefjord Bueskyttere

10:00 - 16:00

Sandefjord Bueskytterhall

SandefjordBueskyttere 2019-03-23 12:10:44

Styret sandefjord Bueskyttere 2019

Styret i Sandefjord Bueskyttere slik de ble valgt på årsmøtet 13 mars 2019

Leder:                     Frank Westby     

frank@sandefjordbueskyttere.com  

 

Nestleder:              Steinar Gaasholt

steinar@sandefjordbueskyttere.com

 

Styremedlemer:     Brigitte Brueland

brigitte@sandefjordbueskyttere.com

 

                             

 

 

                          

 

 

                                Johny Sandbæk

johny@sandefjordbueskyttere.com

 

Varamedlemmer:    Stig Gøran Berget

stig@sandefjordbueskyttere.com

 

                                Eiril Svendsen

eiril@sandefjordbueskyttere.com

 

                              

Aktiviteter

15.02.2020
Larvik Bommestadhallen 15.02.2020 lørdag PF: 06.02.2020

09:00 - 16:00

Bommestadhallen, Larvik

14.03.2020
NM Innendørs 2020 Tønsberg 14.03.2020 - 15.03.2020 PF: 12.02.2020

08:00 - 16:00

Oslofjord Convention center, Oslofjordveien 9, 3159 Melsomvik

Kalender

Januar
MTOTFLS
303112345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112

Kalender

Januar
MTOTFLS
303112345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112