Meny

Kalender

September
MTOTFLS
2627282930311
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30123456

Aktiviteter

Ingen aktiviteter tilgjengelig for øyeblikket
SandefjordBueskyttere 2019-03-23 12:10:44

Styret sandefjord Bueskyttere 2019

Styret i Sandefjord Bueskyttere slik de ble valgt på årsmøtet 13 mars 2019

Leder:                     Frank Westby     

frank@sandefjordbueskyttere.com  

 

Nestleder:              Steinar Gaasholt

steinar@sandefjordbueskyttere.com

 

Styremedlemer:     Brigitte Brueland

brigitte@sandefjordbueskyttere.com

 

                                Laila Fevang

laila@sandefjordbueskyttere.com

 

                                Paul Andrè Hagen

paul-andre@sandefjordbueskyttere.com

 

                                Johny Sandbæk

johny@sandefjordbueskyttere.com

 

Varamedlemmer:    Stig Gøran Berget

stig@sandefjordbueskyttere.com

 

                                Eiril Svendsen

eiril@sandefjordbueskyttere.com

 

                              

Aktiviteter

Ingen aktiviteter tilgjengelig for øyeblikket

Kalender

September
MTOTFLS
2627282930311
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30123456

Kalender

September
MTOTFLS
2627282930311
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30123456